🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moyne Area Rug - Clearance
| Collection: | Moyne |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Viscose, 10% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Moyne Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Moyne Area Rug - Clearance
| Collection: | Moyne |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Viscose, 10% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moyne |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Viscose, 10% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























