🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moy Gray&Yellow Striped Area Rug - Clearance
| Collection: | Moy |
|---|---|
| Colors: | Camel, Cream, Black, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Moy Gray&Yellow Striped Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Moy Gray&Yellow Striped Area Rug - Clearance
| Collection: | Moy |
|---|---|
| Colors: | Camel, Cream, Black, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moy |
|---|---|
| Colors: | Camel, Cream, Black, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























