🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mountain Area Rug - Clearance
| Collection: | Mountain |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $89.70
Original: $299.00
-70%Mountain Area Rug - Clearance—
$299.00
$89.70More Images








Mountain Area Rug - Clearance
| Collection: | Mountain |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mountain |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |























