🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Motcombe Area Rug - Clearance
| Collection: | Motcombe |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Motcombe Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images









Motcombe Area Rug - Clearance
| Collection: | Motcombe |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Motcombe |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























