🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mossyrock Premium Rug - Clearance
| Collection: | Mossyrock |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Mustard, Tan, Rust, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |
Select Title
From $89.00
Mossyrock Premium Rug - Clearance—
$89.00
More Images





Mossyrock Premium Rug - Clearance
| Collection: | Mossyrock |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Mustard, Tan, Rust, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mossyrock |
|---|---|
| Colors: | Cream, Camel, Mustard, Tan, Rust, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |























