🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mortdale Area Rug - Clearance
| Collection: | Mortdale |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Camel, Light Blue, Mustard, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Mortdale Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images










Mortdale Area Rug - Clearance
| Collection: | Mortdale |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Camel, Light Blue, Mustard, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mortdale |
|---|---|
| Colors: | White, Burgundy, Camel, Light Blue, Mustard, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























