🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Morcott Peach Washable Area Rug
| Collection: | Morcott |
|---|---|
| Colors: | Peach, Ivory, Black, Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $79.00
Morcott Peach Washable Area Rug—
$79.00
More Images



















Morcott Peach Washable Area Rug
| Collection: | Morcott |
|---|---|
| Colors: | Peach, Ivory, Black, Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Morcott |
|---|---|
| Colors: | Peach, Ivory, Black, Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























