🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Monticello Carpet - Clearance
| Collection: | Monticello |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Monticello Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Monticello Carpet - Clearance
| Collection: | Monticello |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Monticello |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























