🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Monteview Sage&Teal Geometric Wool Rug - Clearance
| Collection: | Monteview |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Sage, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Monteview Sage&Teal Geometric Wool Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images












Monteview Sage&Teal Geometric Wool Rug - Clearance
| Collection: | Monteview |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Sage, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Monteview |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Sage, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























