🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Monkland Area Rug
| Collection: | Monkland |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Monkland Area Rug—
$59.00
$17.70More Images











Monkland Area Rug
| Collection: | Monkland |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Monkland |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, White, Charcoal, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























