🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Monet Area Rug
| Collection: | Monet |
|---|---|
| Colors: | Sage, Ivory, Tan, Dark Brown, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $169.00
Monet Area Rug—
$169.00
More Images


Monet Area Rug
| Collection: | Monet |
|---|---|
| Colors: | Sage, Ivory, Tan, Dark Brown, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Monet |
|---|---|
| Colors: | Sage, Ivory, Tan, Dark Brown, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























