🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mojil Area Rug
| Collection: | Mojil |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $99.00
Mojil Area Rug—
$99.00
More Images




Mojil Area Rug
| Collection: | Mojil |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mojil |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























