🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moijabana Rattan Pendant Light
| Collection: | Moijabana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Material: | Fixture: Rattan |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Moijabana Rattan Pendant Light—
$199.00
$59.70More Images










Moijabana Rattan Pendant Light
| Collection: | Moijabana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Material: | Fixture: Rattan |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moijabana |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black |
| Material: | Fixture: Rattan |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























