🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Modern Scandi High Pile Dark Brown/Ivory Architect IV Area Rug
| Collection: | Alvina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Modern Scandi High Pile Dark Brown/Ivory Architect IV Area Rug—
$169.00
$50.70More Images










Modern Scandi High Pile Dark Brown/Ivory Architect IV Area Rug
| Collection: | Alvina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alvina |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























