🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Modern Scandi High Pile Black/Ivory Architect V Area Rug
| Collection: | Cecily |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Modern Scandi High Pile Black/Ivory Architect V Area Rug—
$179.00
$53.70More Images











Modern Scandi High Pile Black/Ivory Architect V Area Rug
| Collection: | Cecily |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cecily |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























