🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moani Area Rug
| Collection: | Moani |
|---|---|
| Colors: | Rust, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Moani Area Rug—
$109.00
$32.70More Images






Moani Area Rug
| Collection: | Moani |
|---|---|
| Colors: | Rust, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moani |
|---|---|
| Colors: | Rust, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























