🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Moana Charcoal Marble Rug
| Collection: | Moana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $69.00
Moana Charcoal Marble Rug—
$69.00
More Images









Moana Charcoal Marble Rug
| Collection: | Moana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























