🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mirte Area Rug
| Collection: | Mirte |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $259.00
Mirte Area Rug—
$259.00
More Images





Mirte Area Rug
| Collection: | Mirte |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mirte |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |























