🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Milne Navy Dinosaur Washable Kids Rug - Clearance
| Collection: | Milne |
|---|---|
| Colors: | Navy, Navy Blue, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Milne Navy Dinosaur Washable Kids Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images








Milne Navy Dinosaur Washable Kids Rug - Clearance
| Collection: | Milne |
|---|---|
| Colors: | Navy, Navy Blue, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milne |
|---|---|
| Colors: | Navy, Navy Blue, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids & Novelty |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























