🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Milly Area Rug - Clearance
| Collection: | Milly |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Olive, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Milly Area Rug - Clearance—
$169.00
$50.70More Images




Milly Area Rug - Clearance
| Collection: | Milly |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Olive, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milly |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Olive, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |























