🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Milliken Magenta Area Rug
| Collection: | Milliken |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Navy, Burnt Orange, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Milliken Magenta Area Rug—
$59.00
$17.70More Images














Milliken Magenta Area Rug
| Collection: | Milliken |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Navy, Burnt Orange, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milliken |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Navy, Burnt Orange, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























