🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Millicent Carpet - Clearance
| Collection: | Millicent |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Millicent Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Millicent Carpet - Clearance
| Collection: | Millicent |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Millicent |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Silver Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























