🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Midstream Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Midstream |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Midstream Washable Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


















Midstream Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Midstream |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Midstream |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























