🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Midkiff Area Carpet - Clearance
| Collection: | Midkiff |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Light Purple, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Midkiff Area Carpet - Clearance—
$109.00
$32.70More Images



Midkiff Area Carpet - Clearance
| Collection: | Midkiff |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Light Purple, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Midkiff |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Light Purple, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























