🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Middleway Area Rug - Clearance
| Collection: | Middleway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Ivory, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Middleway Area Rug - Clearance—
$179.00
$53.70More Images




Middleway Area Rug - Clearance
| Collection: | Middleway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Ivory, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Middleway |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Ivory, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























