🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Middleville Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Middleville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester / 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Middleville Luxe Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Middleville Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Middleville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester / 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Middleville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester / 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























