🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Middlestown Washable Area Rug
| About: | Middlestown Washable Area Rug is safe for use in high-traffic areas thanks to its multifunctional and cleanable features. This rug will make you happy with its geometric style. |
|---|---|
| Collection: | Middlestown |
| Colors: | Black, Cream, Light Gray, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Middlestown Washable Area Rug—
$79.00
$23.70More Images




























Middlestown Washable Area Rug
| About: | Middlestown Washable Area Rug is safe for use in high-traffic areas thanks to its multifunctional and cleanable features. This rug will make you happy with its geometric style. |
|---|---|
| Collection: | Middlestown |
| Colors: | Black, Cream, Light Gray, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Middlestown Washable Area Rug is safe for use in high-traffic areas thanks to its multifunctional and cleanable features. This rug will make you happy with its geometric style. |
|---|---|
| Collection: | Middlestown |
| Colors: | Black, Cream, Light Gray, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























