🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Middlefield Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Middlefield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $39.00
Middlefield Outdoor Rug - Clearance—
$39.00
More Images






Middlefield Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Middlefield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Middlefield |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























