🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Miaray Floral Chenille Area Rug - Clearance
| Collection: | Miaray |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Charcoal, Ice Blue, Ivory, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Chenille-Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Miaray Floral Chenille Area Rug - Clearance—
$259.00
$77.70More Images






Miaray Floral Chenille Area Rug - Clearance
| Collection: | Miaray |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Charcoal, Ice Blue, Ivory, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Chenille-Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Miaray |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Charcoal, Ice Blue, Ivory, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Chenille-Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |























