🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Meyly Pink Washable Area Rug
| Collection: | Meyly |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Sage, Ivory, Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $69.00
Meyly Pink Washable Area Rug—
$69.00
More Images


Meyly Pink Washable Area Rug
| Collection: | Meyly |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Sage, Ivory, Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Meyly |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Sage, Ivory, Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























