🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Metcalf Area Rug - Clearance
| Collection: | Metcalf |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Gray, Beige, Cream, Black, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Viscose, 25% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Metcalf Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Metcalf Area Rug - Clearance
| Collection: | Metcalf |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Gray, Beige, Cream, Black, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Viscose, 25% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Metcalf |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Gray, Beige, Cream, Black, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Viscose, 25% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























