🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Merriweather Area Rug - Clearance
| Collection: | Merriweather |
|---|---|
| Colors: | Olive, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Merriweather Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Merriweather Area Rug - Clearance
| Collection: | Merriweather |
|---|---|
| Colors: | Olive, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Merriweather |
|---|---|
| Colors: | Olive, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.46" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |























