🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Merino Area Rug - Clearance
| Collection: | Merino |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $39.00
Merino Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images








Merino Area Rug - Clearance
| Collection: | Merino |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Merino |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























