🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mendocino Area Rug - Clearance
| Collection: | Mendocino |
|---|---|
| Colors: | Olive, Gray, Mustard, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Mendocino Area Rug - Clearance—
$259.00
$77.70More Images





Mendocino Area Rug - Clearance
| Collection: | Mendocino |
|---|---|
| Colors: | Olive, Gray, Mustard, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mendocino |
|---|---|
| Colors: | Olive, Gray, Mustard, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























