🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Meira Medium Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Meira |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $39.00
Meira Medium Gray Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images








Meira Medium Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Meira |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Meira |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 3.5" |























