🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maytown Area Rug - Clearance
| Collection: | Maytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% Cotton, 10% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Maytown Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Maytown Area Rug - Clearance
| Collection: | Maytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% Cotton, 10% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maytown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 90% Cotton, 10% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























