🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maynooth Area Rug - Clearance
| Collection: | Maynooth |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Light Sage, Medium Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Maynooth Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images










Maynooth Area Rug - Clearance
| Collection: | Maynooth |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Light Sage, Medium Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maynooth |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Light Sage, Medium Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























