🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mayhill Area Rug - Clearance
| Collection: | Mayhill |
|---|---|
| Colors: | Teal, Silver Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Mayhill Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images














Mayhill Area Rug - Clearance
| Collection: | Mayhill |
|---|---|
| Colors: | Teal, Silver Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mayhill |
|---|---|
| Colors: | Teal, Silver Gray, Pink, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |























