🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maximo Area Rug - Clearance
| Collection: | Maximo |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Leather |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Maximo Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Maximo Area Rug - Clearance
| Collection: | Maximo |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Leather |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maximo |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Leather |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























