🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Matungao Table Lamp - Clearance
| Collection: | Matungao |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Dark Red, Ivory, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$50.70
Original: $169.00
-70%Matungao Table Lamp - Clearance—
$169.00
$50.70More Images











Matungao Table Lamp - Clearance
| Collection: | Matungao |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Dark Red, Ivory, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Matungao |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Dark Red, Ivory, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























