🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Matlacha Area Rug - Clearance
| Collection: | Matlacha |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black, Sky Blue, Light Slate, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $39.00
Matlacha Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Matlacha Area Rug - Clearance
| Collection: | Matlacha |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black, Sky Blue, Light Slate, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Matlacha |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black, Sky Blue, Light Slate, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























