🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mathiston Geometric Triangles Wool Rug
| Collection: | Mathiston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Navy, Ice Blue, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Mathiston Geometric Triangles Wool Rug—
$119.00
$35.70More Images










Mathiston Geometric Triangles Wool Rug
| Collection: | Mathiston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Navy, Ice Blue, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mathiston |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Navy, Ice Blue, Light Slate |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























