🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Matawan Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Matawan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Black, Ivory, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Matawan Premium Wool Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images













Matawan Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Matawan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Black, Ivory, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Matawan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Black, Ivory, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























