🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Matah Beige Outdoor Area Rug
| Collection: | Midha |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Light Brown, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Matah Beige Outdoor Area Rug—
$69.00
$20.70More Images








Matah Beige Outdoor Area Rug
| Collection: | Midha |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Light Brown, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Midha |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray, Light Brown, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























