🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Masud Area Rug
| Collection: | Masud |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Charcoal, Medium Green, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Masud Area Rug—
$99.00
$29.70More Images





Masud Area Rug
| Collection: | Masud |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Charcoal, Medium Green, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Masud |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gray, Charcoal, Medium Green, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























