🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marlene Medallion Brown Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Minze |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Black, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Marlene Medallion Brown Area Rug - Becki Owens x Livabliss—
$79.00
$23.70More Images











Marlene Medallion Brown Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Minze |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Black, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Minze |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Black, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























