🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marlene Damask Off White & Blue Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Mahon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Rust, Black, Pale Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Marlene Damask Off White & Blue Area Rug - Becki Owens x Livabliss—
$69.00
$20.70More Images







Marlene Damask Off White & Blue Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Mahon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Rust, Black, Pale Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mahon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Rust, Black, Pale Blue, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























