🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marlene Damask Beige & Green Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Micos |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Sage, Light Brown, Lime Green, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.00
Marlene Damask Beige & Green Area Rug - Becki Owens x Livabliss—
$69.00
More Images












Marlene Damask Beige & Green Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Micos |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Sage, Light Brown, Lime Green, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Micos |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Sage, Light Brown, Lime Green, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























