🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marldon Area Rug
| Collection: | Marldon |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Medium Gray, Orange, Fuchsia, Navy, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $169.00
Marldon Area Rug—
$169.00
More Images







Marldon Area Rug
| Collection: | Marldon |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Medium Gray, Orange, Fuchsia, Navy, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marldon |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Medium Gray, Orange, Fuchsia, Navy, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























