🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mariposa Area Carpet - Clearance
| Collection: | Mariposa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Mariposa Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Mariposa Area Carpet - Clearance
| Collection: | Mariposa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mariposa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |























